Fikoland

Sala Zabaw FIKOLAND to na mapie Lubelszczyzny miejsce wyjątkowe. Wyjątkowe, bo otwarte przez cały rok – bez względu na pogodę, porę roku i dzień tygodnia. Wyjątkowe, bo stworzone z myślą o dziecięcym pragnieniu zabawy, Wyjątkowe, bo radosne, pełne wrzawy, ale także bezpieczne. Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez zjeżdżalni, kulek, labiryntów.

Fikoland to propozycja na te dni, podczas których z nieba pada deszcz a temperatura nie sprzyja szaleństwom na placu zabaw pod chmurką. Sala zabaw to też świetna propozycja dla nad-aktywnych maluchów, które muszą się wyszaleć, umożliwiając im wszechstronny rozwój umiejętności ruchowych.

Najmłodsi jak i rodzice mogą tutaj oddawać się zabawom, w labiryntach tuneli tuż przy podłodze i niemal pod sufitem,w zakręconych zjeżdżalniach, basenach z kulkami,trampolinach, walcząc na armatki pneumatyczne,szkoląc naukę jazdy na pojazdach akumulatorowych. Wszystko to w przestronnej sali, w której znalazło się także miejsce dla najmłodszych w kąciku malucha.

W życiu młodego człowieka są okazje, które wymagają wyjątkowej oprawy – urodziny, imieniny, spotkanie z grupą znajomych. Właśnie z myślą o takich okolicznościach stworzyliśmy różnorodne pakiety urodzinowe.

Przedszkola, Szkoły Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dla grup zorganizowanych.

Wspólnie zorganizujemy transport i pobyt w naszej sali.

Podczas gdy dzieci zajęte będą beztroską zabawą, rodzicom gwarantujemy chwilę relaksu w kąciku prasowo-kawowym z bufetem. Można tutaj zjeść coś treściwego, jeśli zgłodniejemy, albo wypróbować przeróżne słodkości, specjalnie przygotowane dla naszych gości. W tym miejscu rodzice znajdą wygodne miejsce, aby poczekać na swoje pociechy. Można tutaj napić się przepysznej kawy, obejrzeć telewizję i skorzystać z bezprzewodowego internetu.

 

Zapraszamy do Sali FIKOLAND od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20, a także i w niedziele od 12 do 20. 

Zapewniamy dobrą zabawę i dużo uśmiechu !